Oferta

Proponujemy Państwu

Obecnie oferujemy przewozy:

  • Ładunków całopojazdowych- zarówno niewielkie ekspresowe dostawy jak i towary masowe od 3,5t -24 t o kubaturze 80-120m3
  • Ładunków częściowych/drobnicowych

Zapewniamy realizację pełnego procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia spedycyjnego, poprzez podjęcie ładunku u dostawcy i dostarczenie ładunku do odbiorcy. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru opcji transportu, miejsca odprawy celnej, właściwego postępowania przy cleniu towaru lub ustalenia możliwości jego składowania.

Z myślą o klientach i zabezpieczeniu przewożonych ładunków przed nieprzewidzialnymi zdarzeniami, firma współpracuje z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. "AXA". Posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP na przewożony towar do wartości 300 000 USD.

 

 

 

 

 

Obejrzyj również

img

Nasza firma zapewnia realizację pełnego procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia spedycyjnego, poprzez podjęcie ładunku u dostawcy i dostarczenie ładunku do odbiorcy. Szczegóły w zakładce oferta.

img

W zakładce dokumenty zjadziecie Państwo liczne dokumenty potwierdzające wszelkie uprawnienia naszej firmy w zakresie kompleksowej realizacji procesu logistycznego.

img

W zakładce tabor znajdziecie Państwo opis oferowanych przez naszą firmę zestawów transportowych.